Dört Mevsim Artvin Ulusal Fotoğraf Yarışması

Dijital (Sayısal) Renkli fotoğraf

İlgili kategoriye ait sonuç bilgileri aşağıda listelenmiştir.

Fotoğraf İsim Soyisim Fotoğraf Adı Ülke / Şehir
Birincilik Ödülü
Hakan YARALI Çeltik hasatı Türkiye / Aydın
İkincilik Ödülü
Cihangir ZEYBEK Dağlarda sonbahar Türkiye / İzmir
Üçüncülük Ödülü
Yilmaz TOPCU harman Türkiye / Aydın
Fotoğraf İsim Soyisim Fotoğraf Adı Ülke / Şehir
Sergileme * Sergileme listesi isim bilgisine göre alfabetik olarak yapılmaktadır.
Abdurrahman ÇETIN karadenizli_kadin Türkiye / Sakarya
Ahmet DIZDAR Yavuzköy Türkiye / Giresun
Ahmet Fatih SÖNMEZ Sahara_Yaylası Türkiye / İstanbul
Ali MERMERTAŞ Taş Köprüden geçiş Türkiye / Trabzon
Ali MERMERTAŞ Kovancı Türkiye / Trabzon
Ali Rıza ÖZER Sonbahar Kış Türkiye / Bursa
Aygül HARMANCI Serender Türkiye / Ankara
Aygül HARMANCI Kışa hazırlık Türkiye / Ankara
Bekir YEŞİLTAŞ Atam Türkiye / İstanbul
Cihangir ZEYBEK Kuşçu Türkiye / İzmir
Dilek KOLBAKIR Yol Türkiye / Samsun
Egemen ERYILMAZ yüzen adalar Türkiye / Ordu
Engin AYYILDIZ zeytin Türkiye / Giresun
Engin AYYILDIZ zeytin_zamanı Türkiye / Giresun
Fatih Mehmet ÖZDEMİR Sis Avcisi Türkiye / Kırıkkale
Fikriye ER baca dumani Türkiye / İstanbul
Hakan YARALI yağmur ve güneş Türkiye / Aydın
Hakan YARALI Çeltik ekimi Türkiye / Aydın
Hakan YARALI Değirmenci Türkiye / Aydın
İlhan UZUNİSMAİL Zirveler Türkiye / Trabzon
İlhan UZUNİSMAİL Sonbahar Türkiye / Trabzon
Mehmet ÖZDEMIR Kafkasor ve Boğalar Türkiye / Trabzon
Mehmet ÖZDEMIR Karagölde Kazlar Türkiye / Trabzon
Meral YEŞİLÇİÇEK kis geceleri Türkiye / Trabzon
Meral YEŞİLÇİÇEK eller Türkiye / Trabzon
Metin INAN dinkvecetik Türkiye / Trabzon
Metin INAN arhavi-koprüler Türkiye / Trabzon
Muhammet BILGIN Hayat Arkadaşları Türkiye / Artvin
Murat ADIYAMAN Yusufeli son Işıklar Türkiye / Hakkâri
Murat GÜNGÜT sisler Türkiye / Artvin
Murat GÜNGÜT yayla Türkiye / Artvin
Murat IBRANOĞLU Karagölde kış Türkiye / Kocaeli
Murathan BAYRAK cennet Türkiye / Trabzon
Mustafa KILIÇ ishan_kilisesi Türkiye / Bursa
Mustafa KILIÇ formulaz Türkiye / Bursa
Ömer ÖNER Bazgiret Türkiye / Muğla
Osman MİLETLİ GÖÇ Türkiye / Trabzon
Özgen BEŞLİ Mısırlı Köyü Türkiye / Kars
Şadiye YARALI Eve dönüş Türkiye / Aydın
Sati GÜDER dortmevsim Türkiye / İstanbul
Sibel ALDEMIR Çeltik ayıklama Türkiye / Giresun
Şirzat TEMİZ Tibeti Kilisesi Türkiye / Denizli
Ufuk SALUR karagol_180 Türkiye / Balıkesir
Umut Can KARAHASANOĞLU Karçal Dağları Türkiye / İstanbul
Veli DÖLEK PESTİL Türkiye / Mersin
Yusuf TATLITÜRK Murgul Deliklikaya Waterfall Türkiye / İstanbul
Zafer GÜNGÜT kargüreşi Türkiye / Artvin

Yarışma ve Sonuç Belgeleri

İlgili yarışmaya ait yüklenen belgeler aşağıda listelenmiştir.

Açıklama Bağlantı
Yarışma Şartnamesi Şartname İndir
Sonuç Bildirgesi Sonuç Bildirgesi